Στην τελευταία εκπομπή για την σεζόν θα παρουσιαστεί ο Σύλλογος Τεχνολογίας Θράκης που εδρεύει στην Αλεξανδρούπολη. Στο στούντιο ζωντανά θα βρίσκονται ο Πρόεδρος του συλλόγου κ. Μάριος Ζήκος και ο Αντιπρόεδρος κ. Στάθης Γρηγοριάδης.
Περισσότερες πληροφορίες για το Σύλλογο Τεχνολογίας Θράκης μπορείτε να βρείτε στο site του συλλόγου στην διεύθυνση https://techthrace.com ή https://steth.gr
![](https://istories.pro/wp-content/uploads/2021/06/final_logo_web_250.png)
Prev post
Τζορτζ Όργουελ